Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Canberk Çolak
onayliUye

Canberk Çolak

Diyetisyen
10 /10 31 Yorum

Yorumlar (31)

Özgeçmiş

Makaleler (6)

Öne Çıkan Kullanıcı Yorumu

Çok ilgili bir diyetisyen Canberk Bey. Benden kaynaklanan sebeplerle planımı aksatmama rağmen hep motive ediciydi. Ayrıca hazırladığı diyet planı da zorlayıcı değildi. Ben memnun kaldım. Teşekkür ederim.

ş***** c**

Özgeçmiş

Dyt. Canberk Çolak, 2014 yılında Ankara'da bulunan Turgut Özal Üniversitesi'nde beslenme ve diyetetik öğrenimine başladı. Dyt. Canberk Çolak 2015 yılında not ortalamasının yüksekliği sayesinde Gaziantep'te bulunan Sanko Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptı ve 2019 yılında buradan mezun oldu. Üniversitenin son yılında birçok otelin ve hastanenin toplu beslenme biriminde staj yaptı. Ayrıca devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin başta çocuk polikliniği, diyabet kliniği, diyet polikliniği ve çeşitli yoğun bakım üniteleri olmak üzere birçok bölümünde intörn diyetisyen olarak görev aldı. Beslenme bilimine ve diyetetiğe duyduğu ilginin sonucunda henüz üniversite öğrencisiyken yaptığı araştırmaların sonuçlarını paylaştığı bir internet sitesi kurdu. Dyt Canberk Çolak, halen Beslendik (www.beslendik.com) internet sitesinde yazmaya devam etmektedir. Sitede kurucu-yazar olarak görev yapan Dyt. Canberk Çolak, şimdilik 250 tane yazının yazarı konumundadır. 2019 yılının başlarında, uzun süredir takip ettiği Evrim Ağacı bilimsel sitesine kabul edildi ve halen beslenme bilimine dair makaleler yazmakta ve çevirmektedir.

Eğitim

Eğitim

Sanko Üniversitesi

(2015 , 2019 )

Beslenme ve Diyetetik Bölümü - Lisans

Uzmanlık Alanları

Uzmanlık Alanları

Kilo verme diyetleri Kilo alma diyetleri Vegan beslenme Vejetaryen beslenme Tümünü Göster
İş Deneyimleri

İş Deneyimleri

Evrim Ağacı

(2019 , Devam Ediyor )

Diyetisyen

T.C Gaziantep 19 nolu Aile Sağlığı Merkezi

(2017 , 2017 )

Diyetisyen

Teymur Continental Hotel

(2017 , 2017 )

Stajyer Diyetisyen

T.C Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

(2017 , 2017 )

Stajyer Diyetisyen

T.C Şehitkamil Devlet Hastanesi

(2017 , 2017 )

Stajyer Diyetisyen

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

(2017 , 2017 )

Stajyer Diyetisyen

Beslendik

(2016 , Devam Ediyor )

Yönetici

Yorumlar

 

Ortalama Puan

10 /10 (31 Yorum)

ş***** c**

31.10.2022

10 /10

Çok ilgili bir diyetisyen Canberk Bey. Benden kaynaklanan sebeplerle planımı aksatmama rağmen hep motive ediciydi. Ayrıca hazırladığı diyet planı da zorlayıcı değildi. Ben memnun kaldım. Teşekkür ederim.

T****** S***

19.07.2022

10 /10

Gunluk aktivite, yemeklerde nelerden hoslanip hoslanmadigim, ara ogunler icin kisitli surede pratik tariflerden olusan listeler hazirladigi icin tesekkur ederim. Iki ay calistim ve 3.8 kilogram vermis oldum.

A*** P****** G*****

26.04.2022

10 /10

Canberk Bey'e çok çok teşekkür ediyorum, 3 haftada 5kg verdim ve sevdiğim yiyecekleri gözönünde bulundurdu.. zoom görüşmelerimizde doyurucu bilgiler verdi, diyet yapmanın doğrusu yanlışı hakkında konuştuk yeterince... ve sorduğum sorulara hemen döndüğü için de çok mutluyum...çokk seviyorum diyetisyenimi : ))

B***** U****

25.02.2022

10 /10

Kesinlikle çok güzel plan uyguladı, hiç zorluk çekmedim gayet keyifli ve rahat bir plan oldu, sağlıkla ilgili bazı sıkıntılarım vardı herşey yiyemiyordum, fakat Canberk beyin muhteşem planı ile hem yiyecek çeşidim çoğaldı hem de sağlıklı beslenebildim hem de kilo verdim:) tabiki devam edeceğim! Çok teşekkürler Canberk bey ve böyle güzel bir uygulama için çok teşekkürler Diyetkolik:)

Ö****** Ö******

03.12.2021

10 /10

Canberk Bey'den uzun süre diyet hizmeti aldım. İstediğim kilonun büyük kısmını kısa sürede verdim, sonrası da kendime yeme alışkanlığı oluşturmak içindi. Kendisi ile çalışmak çok iyiydi, istediğim her soruyu sorup cevabını mutlaka kısa sürede aldım. Umarım kilo için değil ama sağlıklı beslenme alışkanlığımı sürdürmek için daha sonra tekrar diyet hizmeti alacağım kendisinden. Teşekkür ediyorum

N****** T***

02.10.2021

10 /10

Diyetisyenim Canberk Çolak, çok çeşitli ve sık sık atak yapan sağlık sorunlarımı da sürekli izleyerek, doğru beslenmemi mümkün kılmak için için büyük bir özenle öylesine büyük bir gayret gösterdi ki, hem kilo vermemi hem de sağlıklı beslenmemi sağladı. Galiba sağlık sorunlarım sürdükçe Canberk Çolak'ın kılavuzluğunda beslenmeyi bırakamayacağım kadar, bana eşlik etti. Bu duygu için kendisine minnettarım.

A** D****

01.09.2021

10 /10

CANBERK BEYİN OLAĞANÜSTÜ BİLGİ DONANIMI ,ONLİNE GÖRÜŞME ÜZERİNDEN YÜZYÜZE OLMADAN HER TÜRLÜ BESLENME ŞEKLİMDEKİ SIKINTILARI HIZLICA ÇÖZÜME ULAŞTIRMASI AÇISINDAN KENDİSİNİ ÇOK TAKDİR EDİYORUM.YENİ DOGUM YAPTIGIM İÇİN DİYET DÜZENİMİ TAKİP EDEMEDİĞİM İÇİN KISA BİR AYRILIK YAŞIYORUZ .EN KISA ZAMANDA TEKRAR BİRARAYA GELMEK DİLEĞİYLE.

Y***** A*******

06.07.2021

10 /10

İki aylık diyet maratonumdan hedefledigim 8 kiloyu vererek ayrılıyorum. Bu süreçte çalışmama rağmen yazılan hiçbir besin grubunu bulmakta da pisirmekte de zorlanmadım. Uygulanabilir diyet bulmak hakikaten zor. Beni motive eden , işime ve zamanıma uygun bir liste hazırlayan ve bu yolda hiç pes etmeme müsade etmeyen Canberk Colak'a teşekkür ederim.

N***** K******

26.06.2021

10 /10

İşini özenle yapan aynı zamanda yaşı küçük olan çocuklarımın da sporcu beslenmelerini düzenleyen diyetisyen Canberk Çolak a teşekkür ederim

C**** A*****

02.05.2021

10 /10

Beraber çalıştığımız süre boyunca hem çok ilgili hem de isteklerim doğrultusunda bir plan hazırladı. Gerçekten çok memnun kaldım teşekkür ederim :)

p**** d*******

21.04.2021

10 /10

Canberk Bey'den aldığım bir aylık danışmanlığın çok faydasını gördüm. Canberk Bey'in bir aylık danışmanlığım sürecinde pratik, çözüm odaklı, hızlı ve son derece yardımcı olduğunu gördüm. Kendisine teşekkür ediyorum.

S****** T******

10.04.2021

10 /10

Canberk Bey hem sağlıklı beslenmeyi öğretiyor hem de rahatsızlıklarımı göz önünde bulundurarak rahat uygulayabileceğim diyet programları hazırlıyor sağ olsun. Diyetisyen yardımı almak istiyorsanız mutlaka danışın.

Ş****** Ö*****

30.03.2021

10 /10

Canberk hem yönlendirmeleri hem bilgisiyle bir kilo verdirme uzmanı. :) 4 ay içinde 11 kg vermemi sağladı. Önerdiği diyet programı yaşam tarzınıza uygun olduğu için diyet yapmakta zorlanmıyorsunuz. Programına alıştıktan sonra da diyet yapıyorum stresinde bile olmuyorsunuz.

B**** A****

15.02.2021

10 /10

Yaklaşık 3 aydır danışanıyım, kesinlikle harika bir diyetisyen. Her sorunuza mutlaka yanıt veriyor ve yardımcı oluyor. "kişiye özel diyet" denen şeyi kendisiyle öğrendim diyebilirim. Diyet programını ihtiyaca yönelik sürekli güncelliyor ve kolay bulunabilir ürünlerle neredeyse hiçbir şeyden mahrum kalmadan diyet uyguluyor. Samimi ve içten bir iletişim kuruyor, bugüne dek kendisiyle en ufak bir sorun dahi yaşamadım ve en önemlisi kilo vermeye devam ediyorum. Herkese muhakkak tavsiye ediyorum.

E**** A**** A*****

18.12.2020

10 /10

Canberk Bey çok ılımlı, sempatik ve anlayışlı bir diyetisyen, taleplerime hızlı dönüş yaptı ve verdiği tarifler çok uygulanabilirdi. Sayesinde zevkle yediğim hem de pratik tarifler öğrendim. Çok teşekkür ederim (:

A**** A***

27.11.2020

10 /10

Dyt. Canberk Çolak'ın ilgili ve olumlu tavrı ile karşılaşmadan önce kilo verme süreci gözümü korkuturdu. Kendisi sayesinde açlık veya şişkinlik yaşamadan, yorulmadan sağlıklı beslenmeye ve kilo vermeye başladım. Her soruma ilgiyle açıklamalarda bulunarak ve hızlı dönüşler yaparak beni rahatlattı. Değişen şartlarımı ve tercih ettiğim gıdaları dikkate alarak yaptığı programlar çok faydalı oldu. Her durumdaki olumlu tavrı ile motivasyon açısından desteği tartışılmaz. Herkese tavsiye ederim.

B******* K*******

29.09.2020

10 /10

Canberk bey ile tanışmadan önce düzensiz ve sağlıksız bir yaşam tarzım vardı fakat hazırladığı program sayesinde kendimi çok daha düzenli ve enerjik hissediyorum. Daha önce ki diyet listelerime hiç benzemeyen bir çeşitlilik ve bollukla karşılaştım. Canberk beye tekrardan teşekkür ederim sayesinde sağlıkla ve keyifle kilo verdim.

D*** T*****

24.09.2020

10 /10

Canberk Bey'in yaşam şeklime uygun, gerçekçi, rahatlıkla ve keyifle uygulanabilen beslenme planlarıyla; aç kalmadan, irademi zorlamadan ve kronik sindirim sorunlarımı çözerek kilo verme sürecimi sürdürüyorum. Samimi, içten, özenli ve destekleyici yaklaşımı, sürekli ilgisi ve kesintisiz iletişimi, hızlı geri dönüşleri için kendisine çok teşekkür ederim. Uzun ve zahmetli kilo verme sürecimi; yüksek motivasyonlu, kolay uygulanabilen ve keyifli hale getiren diyetisyenimi herkese tavsiye ederim.

A******* B*******

07.07.2020

10 /10

Öncelikle kendisine çok teşekkür ederim. İlgisi için. Yemeklerde çeşitlilik olsun , danıştığım da her soruma cevap vermesi olsun çok memnun oldum. Buradan da teşekkür ediyorum kendisine :)

E***** A***

22.06.2020

10 /10

Canberk Çolak Bey ile tanışmadan önce, kendi çabalarımla kilo vermeye çalışmış, birçok diyet denemiş, hiçbirinde başarılı olamamış ve kilo verme konusu benim için kabusa dönmüştü. Kilo vereceğim derken enerjimi yitirme ve sağlığımı bozma noktasına gelmiştim. Fakat yaklaşık 1.5 aydır, kilo verme sürecinin aslında ne kadar keyifli olabileceğini öğrendim. Canberk bey evdeki imkanlarla,her bütçeye uygun harika listeler hazırlıyor... şuan hem kilo veriyor hem de kendimi çok sağlıklı hissediyorum.

D** A******

17.05.2020

10 /10

Canberk Bey'in ilgi ve alakasıyla birlikte, azami oranda dikkat ederek 1 ayda 7 kilo verdim. Kendisinin hizmetini tavsiye ederim,oldukça sıcakkanlı ve nazik bir insan. Benim için en önemlisi yaşam koşullarıma göre diyet programını revize edebilmesiydi. Esnek bir plan doğrultusunda sonuca gidebilirsiniz. Emeğinize sağlık hocam, iyi çalışmalar.

E**** E***

02.02.2020

10 /10

Bir ayda 4.5 kilo vermemi sağlayarak kendime olan özgüvenimi yerine getirdi gerçekten de. Öğrenci olduğum için benim yaşantıma ve bütçeme uygun listelerle çok kolay bi şekilde kilo verdim. Kebap da yedim, tatlı da yedim,yani sevdiğim yiyeceklere veda etmeden ve aç kalmadan kilo verdim. İnternetten ya da kulaktan dolma bilgilerle diyet yapmaktansa,dengeli beslenmeyi tercih ederseniz hızlıca kilo veriyorsunuz zaten.Ben Canberk Bey'den çok memnun kaldım, ilgisine teşekkür ediyorum tekrardan

G******* T**

06.12.2019

10 /10

Canberk bey, alanında çok iyi bir diyetisyen, kendisine vejeteryan olduğumu ve düzenli spor yaptığımı bu yüzden de protein miktarını iyi ayarlayamadığımı, bu konuda desteğe ihtiyaç duyduğumu belirttim, aç kalmadan ve iyi beslenerek harika bir program yaptı, ayrıca insani olarak da herşeyi istediğiniz zaman rahatlıkla sorabileceğiniz, samimi, içten birisi, kendisine çok teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Ö****** Ç*****

25.10.2019

10 /10

Dengeli ve açlık hissetmeden zayıflamak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir Kalıcı ve etkili zayıflama programları hızlı ve eğitici cevaplarıyla sağlıklı zayıflamamı sağlayan Canberk Çolak'a teşekkürler...

E** Ö*******

25.10.2019

10 /10

Canberk Çolak, gerçekten de hedeflediğimiz zaman ve ölçüde kilo vermemi sağladı. Konunun önemli tarafı şu ki; kendisine, zayıflamayı kendi kendime yapabildiğimi zannettiğim bir zamanda başvurmam çok isabet oldu. Meselenin zayıflamak değil, sağlıklı kilo vermek olduğu konusundaki dikkati ve farkındalık yaratan uyarıları; gerekli besinlerin tür ve miktarı konusundaki özeni ve gündelik hayatıma uygun gerçekçi bir diyet planı sunması sayesinde arzu ettiğim hedefe ulaştım. İçtenlikle teşekkür ederim!

F***** A*******

12.10.2019

10 /10

Canberk bey sağlıklı beslenme konusunda gerçek bir rehber. Tüm sorularımı ayrıntılı bir biçimde yanıtlıyor, yoksunluk hissetmeden kilo vermemi sağlıyor.

S****** G*******

11.10.2019

10 /10

Canberk Çolak diyetisyenimin hazırladığı rahatlıkla uygulayabildiğim diyet programım ile kısa sürede sağlıklı beslenme sayesinde daha enerjik ve sağlıklıyım. Muthiş keyifle devam ediyorum. Diyetimi uyguladığım andan bu yana cok şey fark ettirdi yaşamımda. 62 yaşındayım bir çok mide problemi yaşıyorum yaklaşık bir aydır uyguladığınız diyet programım sayesinde mide agrılarımda ciddi azalma oldu. İlginiz için çok teşekkür ederim.

M**** T****

11.10.2019

10 /10

Çok hızlı diyet planı ve yanıt aldım. Diyetleri çok uygun ve uygulanabilir. İlk haftadan etkisini görmeye başladım. Uygulanması mümkün ve etkili diyet önermesi beni çok motive etti ve sürdürmemi sağladı. Teşekkür ederim şimdiden.

E******* C**

11.10.2019

10 /10

Diyet programımıza başladığımızdan beri muazzam bir titizlikle rahatsızlığımı da göz önünde bulunduran ve sağlıklı bir şekilde kilo vermemi sağlayan bir planlama yaptığı için kendisine minnettarım. Esnek listeleri ve sorularıma hızlı geri dönüşleri zayıflamama önemli bir katkı yaptı. Pozitif ve insanı motive eden yaklaşımı da ayrıca çok değerliydi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

F** A*****

07.10.2019

10 /10

Diyetisyenim Canberk bey yoksunluk hissetmeden sağlıklı beslenme konusunda rehberlik etti. Tüm sorularımı kapsamlı bir biçimde yanıtladı. Uzun zamandır veremediğim kilolarımı vermeye başladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.