Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul

Gül Seda Tanrıverdi

Diyetisyen
10 /10 15 Yorum

Adres

Yorumlar (15)

Özgeçmiş

Makaleler (1)

Videolar (2)

Yemek Tarifleri (4)

Adres

adresler

Merkez Mah. 677 Sokak No: 1/33 Vfn Plaza Bağcılar İstanbul

Diyetisyen Gül Seda Tanrıverdi Beslenme Ve Diyet Kliniği

En yakın müsaitlik:
Diğer Diğer

Diyetisyen Gül Seda Tanrıverdi'nin müsait olduğu gün bulunmuyor.

Öne Çıkan Kullanıcı Yorumu

Gül Seda hanım kibar işinde disiplinli güler yüzlü bir diyetisyen. Diyet listenizi haftalık görüşme yaparak fikirlerinizi ve isteklerinizi öne alarak oluşturuyor. Her gün beslenmenizi takip edip güzel sözleriyle motivasyon veriyor ve beslenmeyle ilgili bilgiler sunuyor. O yüzden çok memnunum ve iyiki Seda hanımla kilo verme sürecinde beraberiz.

H** C****

Özgeçmiş

Diyetisyen Gül Seda Tanrıverdi, İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2019 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Dr. Sadi Konuk E.A.H,İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Bakırköy Mazhar Osman Eğitim ve Araştırma Hastahanesi gibi birçok kurumda staj tecrübesi edindi ve kendini geliştirme imkanı buldu. Mezuniyetinden sonra, online beslenme ve diyet danışmanlığı yapan Gül Seda Tanrıverdi, spor beslenmesi, kilo yönetimi, obezite ve metabolik cerrahi alanlarında eğitimler aldı. Şimdi de kendi kliniğinde danışanlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Eğitim

Eğitim

Anadolu Üniversitesi

(2016 , - )

Sağlık Yönetimi - Lisans

İstanbul Bilgi Üniversitesi

(2015 , 2019 )

Beslenme ve Diyetetik Bölümü - Lisans

Uzmanlık Alanları

Uzmanlık Alanları

Anemi Bağırsak hastalıkları Besin alerjileri Besin intoleransı Tümünü Göster
İş Deneyimleri

İş Deneyimleri

Forever Lİving Products

(2022 , Devam Ediyor )

Diğer

Diyetisyen Gül Seda Tanrıverdi Beslenme ve Diyet kliniği

(2022 , Devam Ediyor )

Diyetisyen

Natura Global A.Ş

(2019 , 2019 )

Diyetisyen

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastahanesi

(2018 , 2018 )

Stajyer Diyetisyen

T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eği

(2018 , 2018 )

Stajyer Diyetisyen

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastahanesi

(2017 , 2017 )

Stajyer Diyetisyen

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastahanesi

(2017 , 2017 )

Stajyer Diyetisyen

Yorumlar

 

Ortalama Puan

10 /10 (15 Yorum)

H*** C*******

19.12.2022

10 /10

Gül Seda hanım kibar işinde disiplinli güler yüzlü bir diyetisyen. Diyet listenizi haftalık görüşme yaparak fikirlerinizi ve isteklerinizi öne alarak oluşturuyor. Her gün beslenmenizi takip edip güzel sözleriyle motivasyon veriyor ve beslenmeyle ilgili bilgiler sunuyor. O yüzden çok memnunum ve iyiki Seda hanımla kilo verme sürecinde beraberiz.

G**** Y****

24.11.2022

10 /10

Seda hanım o kadar tatlı ve cana yakın biri ki çok rahat bir şekilde iletişim kurdum online olmasına rağmen çok iyi takip yapabiliyor işinde çok başarılı öğrenci olduğumdan dolayı listeme daha rahat uyabilmem için her şeyi yaptı listemi yurt yemeklerine göre ayarladı zorlanmadan diyetime devam edebildim emekleri için çok teşekkür ederim alanında harika bir diyetisyen

T*** G** T**** G******

08.11.2022

10 /10

Online olarak bu kadar sıkı ciddi takip edileceğimi düşünmemiştim. Gül Seda Hanım işinde çok iyi sıcak kanlı iyi enerjisi ile daima moral veriyor. Ben memnun kaldım :) İyi beslenme için çabalayan iyi bir diyetisyen sağlıkla kalsın inşallah :)

h** e*****

01.11.2022

10 /10

Gül hanım ile online danışmanlıkla 2 aydan kısa sürede 8 kilo verdim. Beslenme programı öncelikle sağlığa sonrasında gönüle hitap ediyor özellikle istediğim bir şey olup olmadığını soruyor sevmediğim şeyleri yemeğe zorlamıyor damak tadıma göre sıkılmadan her hafta yeni programlarla devam ediyoruz. Kendisi kibar ve güler yüzlü bir diyetisyen olarak motivasyon kaynağıdır. Ayrıca emziren bir anne olarak bana uygun kaloride ve süt arttıracak besinlerle hazırlanan programla sorunsuz kilo veriyorum.

S**** D**

14.10.2022

10 /10

Gül Seda Hanım online program olmasına rağmen yüzyüze programda olabilecek herşeyi fazlasıyla sundu. Çok güler yüzlü ve pozitif. Ayrıca alanında çok bilgili. Birçok diyetisyene gittim fakat kendisi açıkara birinciliği kaptı. ☺️ Kendisini tanıdığım için çok mutluyum

R**** Ö******

23.06.2022

10 /10

gıtıgımde guler yuzuyle iyliğiyle yardımseverliği ile bana yardımcı oldu 3 aydır her zaman bır dıyetsyen degılde bır abla gıbı davrandıgı ıcın su an kılo vermeye inancım yoktu suan 3 kılo verdım her sekılde yanımda oldugnuz ıcın tesekkur ederim hıc bır zaman ayagınıza tas dokunmasın guler yuzunuz hıc bozulmasın ıyıkı varsınız seda hanım

A****** K*****

23.06.2022

10 /10

Kilo alma hedefimde kilom 54 iken şuanda 56.7 yim hedefim 75 üstüdür kilo alma hedefim güzel gitmekte Ofiste agirlama güler yüzlü oluşu hedefime daha fazla hizli ilerleme katetmekteyim. Teşekkür ederim

Z***** E***

20.06.2022

10 /10

Sevgili Diyetisyenim Gül Seda hanımla iki ay önce tanıştık.. öncelikle Gül Seda hanımın hakkında ön bilgi olarak şunu söyleyebilirim; adına yaraşır şekilde yüzünde sözünde güller açan son derece pozitif ve çok zarif bir hanımefendi.

S****** G****

17.06.2022

10 /10

Yeniden başlamam için sebep olan kadın diyebilirim iyi ki tanıştık.

İ**** E******

17.06.2022

10 /10

Seda hanım sayesinde benim kaçamaklarıma rağmen 2 haftada 3 kilo gitti. Sizi gerçekten dinliyor, aşırı ilgili, donanımlı ve enerjisi harika. Ben zorlu bir danışanımdır, su içmezdim sayesinde 3 litre içer oldum. Online görüşmelerimiz sanki yüz yüze bir görüşme edasıyla ilerliyor her zaman. Ayrıca mesai saatleri içerisinde de soru sorduğunuzda sizi yanıtsız bırakmıyor. Bazı günler onun destek mesajlarıyla uyanıyorum ve gerçekten beni motive ediyor. Şu an mutluysam sebebi kendisidir, sağolun :)

G****** I**

14.06.2022

10 /10

Ofisine uğradığınızda sizi güler yüzlü bir diyetisyen karşılıyor. Gerçekten işini hakkıyla yapanlardan.Tek bir liste çıkartıp rastgele program yapmıyor ya da sevmediğiniz şeyleri yemeye zorlamıyor. Sevdiğiniz şeyleri ölçülü bir şekilde yiyorsunuz. Her hafta yeni beslenme programını birlikte oluşturuyorsunuz. Bu şekilde sadece kilo alıp /kilo vermiyorsunuz beslenme alışkanlığınızı da düzenliyorsunuz. Belli bir zaman sonra kalıcı bir beslenme düzeniniz oluyor.

İ****** B****

13.06.2022

10 /10

Beslenme düzenim yokken psikolojik korkularım vardı. Hasta olucam, hasta mıyım gibi sürekli stres yapıyordum, Seda Hanım sayesinde korkular bitti kilolar azalıyor yani artık her şey yolunda. Bir de tatlıyı bıraktım bunu daha önce başaramamıştım. Teşekkür ve saygılarımı iletiyorum.

E*** Ö******

07.06.2022

10 /10

Çok kibar ve bilgili bir diyetisyen. Enerjisi çok güzel. Sizi motive ediyor.

F** S*******

06.06.2022

10 /10

Gül Seda hanımla 2 aydır beraber yol alıyoruz. İnsülin direncim ve karaciğer yağlanmam vardı. Ben diyet kafasına asla girecek biri değilim çünkü yasaklı her şey bana çok cazip gelir ve yemek isterim. Ama Gül Seda tanım bana yasak koymadan sevdiğim şeyleri listeme planlayarak ekledi. Su içmeyi adeta sevmeyen bana adım adım ihyiyacım kadar su içmeyi alıştırdı. Her güne motivasyonumu bozmadan ilerlemem için o güzel ses tonuyla mesajlar bıraktı.Dengeli tabaklar oluşturmamı sağladı. Minettarım:)

Ö** Ö***** Y******

04.06.2022

10 /10

Merhaba tatlı güzel yüzlü diyetisyenim Güzel bir yolda yavaş ama emin adımlarla ilerliyoruz; verdiğin destek ilgi alakan nerdeyse her gün motive eden mesajlarınla mutlu ediyorsun beni, teşekkür ederim her şey için.... Desteğinle en uygun kiloya geleceğime eminim. İyi ki varsın.

Makaleler (1)

Diyetisyen Gül Seda Tanrıverdi'nin Makaleleri