Biceps Curls With Band2

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Biceps Curls With Band2 Hareketini Öğren

Bantı her iki alinizle tutun ve ayağınızı bantın ortasına yerleştirin, diğer ayağınız arkanızda olsun. Sırtınızı düz, dik durun, karın kaslarınızı hissedin, dizleriniz yumuşak, dirseklerinizi iki yanınıza sabitleyin ve kollarınız aşağı doğru uzatılmış, avuç içi dışa doğru baksın.

NEFES VERME: Dirseklerinizi bükün ve ellerinizin omuzlarınıza doğru kıvrılmasına izin verin. NEFES ALMA: Yavaş yavaş başlangıç pozisyonuna dönün ve bir hareket setini tamamlayın.

Bantı omuzlarınıza doğru çekerken geriye doğru yaslanmayın veya belinizi zorlamayın. Bileklerinizi düz ve kollarınız ile paralel tutun. Hareketin yoğunluğunu artırmak için( resimde gösterilmemiş) banta ayaklarınızı geniş olarak yerleştirmek yerine iki ayağınızı birden yerleştirin.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo