Twisting Medicine Ball Pass With Partner

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Twisting Medicine Ball Pass With Partner Hareketini Öğren

Ayakta partnerinizle sırt sırta vererek durun. Ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak karın kaslarınızı içeri çekin ve sırtınız düz durun. Bir kişi küçük plates topunu tutsun , dirsekleriniz bükülü ve kollarınız vücudunuza yakın dursun.

NEFES VERME: Ayaklarınızı düz tutun ve birbirinize doğru belden kıvrılın. Topu partnerinize verin. NEFES ALMA: Her iki kişide başlangıç pozisyonuna geri dönsün ve yüzler ileriye doğru baksın. NEFES VERME: Kıvrılmayı diğer yöne doğru yapın ve topu partnerinizden alın. NEFES ALMA: Başlangıç pozisyonuna dönün, yüzünüz ileriye doğru baksın ve seti tamamlayın.

Kıvrılırken belden vücudunuzu döndürün, sırtınızı düz tutun ve karın kaslarınıza odaklanın. Topu vücudunuza yakın tutun.

YORUMLAR