Standing Abduction

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Abduction Hareketini Öğren

Ayaklarınız biraz ayrılmış biçimde ayakta durun, dizler bükülü, bir eliniz belinizde olsun ve denge sağlamak için bir sandalye veya duvara tutunabilirsiniz. Dizleriniz hafif bükülü şekilde ağırlığın yerini değiştirin.

NEFES VERME: Ayak parmaklarınız ileriyi gösterecek şekilde tutun, ayaklarınız gergin, bacaklarınız düz olsun ve sol ayağınızı yerden kaldırın, ayağınız mümkün olduğu kadar yüksekteyken yana kaydırın. Bu pozisyondayken 2 ye kadar sayın. NEFES ALMA: Sol bacağınızı kontrollü bir şekilde aşağıya indirin ve hareket setini tamamlayın. Tüm setleri tamamlayarak diğer bacağa geçiniz.

Bacağınızın salıncak gibi sallanmasına izin vermeyin, yavaş ve kontrollü tutun. Üst vücudunuzu düz tutmaya çalışın geri veya öne doğru eğilmesin. Ayrıca bacaklarınızı vücudunuz doğrultusunda ileri veya geride tutmayın.

YORUMLAR