Low Mount Adduction With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Low Mount Adduction With Band Hareketini Öğren

Bandın bir ucunda bir döngü yapın ve sol ayak bileğinizi içine yerleştirin. Diğer ucunu alçak bir yere mobilya ayağı gibi monte edin. Paralel bir şekilde mobilyanın birkaç adım ilerisinde durun. Eğer gerek duyarsanız denge için bir duvara veya sandalyeye tutunun. Eğer gerek duyarsanız denge için bir duvara veya sandalyeye tutunun. Sağ ayağınıza ağırlık verirken dizinizi yumuşak tutun ve sol ayağınızda rahat olsun.

NEFES VERME: Ayaklarınızı rahat bir şekilde tutun, uyluğunuza ağırlık verin, yapabileceğiniz kadar sağa doğru sol bacağınızı vücudunuzun üzerine doğru getirin. Bu pozisyonda 3 e kadar sayın. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün ve hareket setini tamamlayın. Daha sonra ise diğer yönde bacağınıza geçip egzersiz yapın.

Karın kaslarınızı sıkın ve sırtınız düz olsun. Egzersiz boyunca eğilmekten kaçının. Zorlaştırmak için, bacağınızı bandı bağlamış olduğunuz yerden uzakta tutun. Kolaylaştırmak için, bandı bağlamış olduğunuz yere daha yakın durunuz.

YORUMLAR