Standing Hip Abduction On Cable Cross Machine

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Hip Abduction On Cable Cross Machine Hareketini Öğren

Ağırlığınızı seçin. Bu makinanın sağ kenarında durun ve en düşük seviyeye ayarlayın. Ayak bileği kayışını sol ayak bileğinize yerleştirin. Ayakta durun, karın kaslarınızı hissedin, ayaklarınız birarada elleriniz belinizde ve sağ ayağınız üzerinde durun. Sol ayağınızı yerden kaldırın ve ayaklarınız rahat olsun.

NEFES VERME: Her iki bacağınızıda düz tutun, sol bacağınızı vücudunuza çekmek için, vücudunuzun orta tarafını kullanın. NEFES ALMA: Yavaşça sol bacağınızı orta tarafa getirin, yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönünü ve bir aeti tamamlayın.

Denge gerekli ise dengede tutun. Dizlerinizi yumuşak tutun, karın kaslarınızı hissedin ve gözlerinizi denge için sabit bir pozisyona odaklayın. Sadece kaldırılabilir ağırlık kullanın. Hareketler sırasında yana doğru hareket etmeyin.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo