Triceps Dips On Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Triceps Dips On Medicine Ball Hareketini Öğren

Yere oturarak sırtınızın arkasına küçük plates topunu yerleştirin, dizleriniz bükülü, ayaklarınız düz ve omuzlarınız rahat olsun. Ellerinizi topun üst tarafına yerleştirin ve kalçanızı yerden kaldırana kadar kollarınızı düzleştirin.

NEFES ALMA: Dizler bükülü ayaklarınız ve sırtınız düz olsun, kalçanızı yere doğru düşürmek için dirseklerinizi bükün. NEFES VERME: Dirseklerinizi düzeltin ve başlangıç pozisyonuna geri dönerek bir hareket setini tamamlayın.

Omuzlarınızı kulaklarınızdan uzak tutun ve mümkün olduğunca sabit bir şekilde topu tutmaya çalışın. Kollarınızın arkanızda küçük plates topu üzerinde uygun pozisyonu koruduğundan emin olun. Kolaylaştırmak için, ayaklarınızı vücudunuza yakın olarak yerleştirin.

YORUMLAR